Cosmologger Hesabım

Cosmologger olmak ister misiniz? Buraya tıklayarak başvurada bulunabilirsiniz: Cosmologger Başvuru Formu
Cosmologger hesabınız var mı? Buraya tıklayın ve giriş yapın

Komisyon oranı, aksi belirtilmedikçe, Cosmologger Dünyası‘ndaki ürünler için %5’tir.

*Cosmologger.com, dilediği zaman bu oranla ilgili her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Komisyon oranlarınızın ödemesi iki yöntemle yapılmaktadır: Banka Transferi ve Cüzdan. Banka transferi seçilmesi durumunda gerekli vergiler düşülüp belirttiğiniz banka hesabına ödemeniz periyodik olarak yapılır. Cüzdan seçildiğinde ise ödenmemiş komisyon toplamınız web sitesi üzerinde harcamanız için alışveriş kredisine çevrilir. Bu krediyi web sitemiz üzerinde alış veriş yaparken kullanabilirsiniz.

Profil sekmesi altında bu yöntemlerden hangisini seçmek istediğinizi belirtebilirsiniz:

Banka transferini seçeminiz durumunda Banka Hesap Detayları kısmına hesap sahibinin ismini ve hesabın IBAN numarasını mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Ödeme talebinde bulunduğunuzda onaylanan komisyonlarınız hesabınıza gönderilir.

Görseli Büyüt

Cüzdan seçmeniz durumunda yapmanız gereken tek şey ödeme talebinde bulunmaktır. Talebiniz onaylandığında komisyonlarınız cüzdan hesabınıza yansıtılır.

Görseli Büyüt

Cosmologger Dünyası‘nda yer alan ürünlerden yönlendirdiğiniz müşteriler alışveriş yaparlarsa belirlenen oranlar dahilinde komisyon kazanırsınız. Komisyonunuzun onaylanması için müşterinin yaptığı alışverişin tamamlanması gerekmektedir.

Müşterileri yönlendirmek için 3 yönteminiz bulunmaktadır. Bu yöntemlerden size uygun olan her hangibirini kullanmanız komisyon kazanmanız için yeterlidir.

1- Kupon Kodu

Link yayınlayamadığınız platformlarda kupon kodunu kullanabilirsiniz. Kupon kodu müşterilerinize ek indirim olanağı sağlar. Bu oran ve diğer kupon detayları hesabınızda yer alan Kuponlar sekmesinde yer alır.

Görseli Büyüt

2- Genel Link

Link ekleyebildiğiniz platformlarda kullanabilirsiniz. Yönetim panelinde Linkler sekmesinde yer alan link oluşturucuda ilk seçenek olan Cosmologer ID/Kullanıcı Adı seçeneğini seçip Link Oluştur butonuna tıkladığınızda kullanıcı adınızı içeren referans linkiniz oluşturulur. Bu linki tıklayarak Cosmologger Ürünleri alan herkes size komisyon kazandırır.

Görseli Büyüt

Dilerseniz referans linkinizi içeren QR kodunu da indirip kullanabilirsiniz.

Görseli Büyüt

3- Cosmologger Ürün Linki

Link ekleyebildiğiniz platformlarda kullanabilirsiniz. Yönetim panelinde Linkler sekmesinde yer alan link oluşturucuda ilk seçenek olan Ürün Adı seçeneğini seçip Link Oluştur butonuna tıkladığınızda kullanıcı adınızı içeren referans linkiniz oluşturulur. Sadece Cosmologger Kategorisi’nde yer alan ürünlerden komisyon kazanabildiğiniz için sadece bu kategorideki ürünleri seçerek link oluşturabilirsiniz.

Görseli Büyüt

Dilerseniz ürünle birlikte referans linkinizi içeren QR kodunu da indirip kullanabilirsiniz.

Görseli Büyüt

Sizin tarafınızdan önerilen müşteriden ömür boyu* komisyon kazanabilirsiniz.

*Cosmologger.com, dilediği zaman süre ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Alış verişinizi tamamlarken ödeme adımına geldiğinizde cüzdan bakiyenizi kullanıp kullanmak istemediğiniz size sorulacaktır. Bakiyemi Kullan butonuna bastığınızda, bakiyenizdeki tutara göre indiriminiz sepetinize uygulanacaktır.

Görseli Büyüt

Bakiyenizde birikmiş olan tutar sonucunda kalan bakiyeniz yine bu ekranda size belirtilecektir. Dilerseniz bu adımda sepetinize yansımış olan indirimi kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.

Görseli Büyüt

Komisyonlar her ayın ilk 5 (beş) iş günü içinde ödenir. Bunun dışında komisyon ödemek tamamen Cosmologger.com’un insiyatifindedir.

*Cosmologger.com, dilediği zaman bu tarihle ilgili her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tüm Kategoriler