Yardım

Tüm müşterilerimize daha etkili bir hizmet verebilmemiz için
bizimle iletişime geçmeden önce sorunuzun daha önce cevaplanıp cevaplanmadığını lütfen kontrol edin.

01

SIKÇA SORULAN SORULAR

LÜTFEN SORUNUZUN BURADA CEVAPLANIP CEVAPLANMADIĞINI KONTROL EDİN

02

DESTEK TALEBİ

YAŞADIĞINIZ SORUNU SİPARİŞ NUMARASIYLA BİRLİKTE BİZE BİLDİRİN

03

BİZE ULAŞIN

HER TÜRLÜ ÖNERİ VE ŞİKAYET İÇİN BİZE ULAŞIN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sipariş numarınızı, müşteri panelinizde “siparişler” bölümünde veya siparişiniz için kullandığınız email adresinize gönderilen sipariş onayı mailinizde bulabilirsiniz.

Siparişiniz için faturanız kesilene kadar ürün değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Fatura kesildikten sonra değiştirmek istediğiniz ürün, iade koşullarına uygunsa ücret iadesi yapılır. İade işleminin tamamlanmasının ardından dilerseniz yeniden istediğiniz ürün için sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Kargo sürecine girmeden önce teslimat adresinde değişiklik talep edebilirsiniz. Teslimat adresi değişikliği için lütfen bizimle iletişime geçin.

Satın aldığınız ürünlerin temin edilmemesi durumunda, ilgili siparişinizdeki ürün temin edilene kadar bekletilebilir ya da iptal edilebilir. Siparişiniz iptal edilirse, iptal edilen ürün/ürünler için ödediğiniz tutar otomatik olarak hesabınıza yatırılır.

Sipariş oluşturulduktan sonra fatura teslimat adresi bilgilerinde değişiklik yapılamaz; ancak siparişinizi işleme alınmadan iptal edip fatura teslimat adresi değişikliği yaparak yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

Sipariş oluşturulduktan sonra fatura bilgilerinde değişiklik değişiklik yapılamaz; ancak siparişinizi işleme alınmadan iptal edip adres değişikliği yaparak yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Bu bölümde siparişlerinizle alakalı sıkça sorunlan soruları bulabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soru burada yer almıyorsa destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek talebinde bulunurken sipariş numarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildikten sonra sistem tarafından size iletilecektir. Ayrıca müşteri panelinden “siparişler” bölümünde ilgili siparişinizin detaylarını incelediğinizde kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.

Kargo takip linki, siparişiniz kargoya verildikten sonra sistem tarafından size iletilecektir. Ayrıca müşteri panelinden “siparişler” bölümünde ilgili siparişinizin detaylarını incelediğinizde kargo takip linkini bulabilirsiniz.

Kargoya verilen siparişlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişkenlik gösterebilir. Bu süre genelde 1-3 iş günüdür.

Bulunduğunuz yerde kargo şubesi yoksa, teslimat adresiniz “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve kargo firması tarafından haftanın belli günlerinde ürün teslimatı yapılır.

KARGO İŞLEMLERİ

Bu bölümde kargonuz ile alakalı sıkça sorunlan soruları bulabilirsiniz.

Sormak istediğiniz soru burada yer almıyorsa destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek talebinde bulunurken sipariş numarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.

Tüm Kategoriler